Polski Holding Obronny sp. z o.o. rośnie w siłę!

  1. Home
  2. /
  3. AKTUALNOŚCI
  4. /
  5. Polski Holding Obronny sp....
 
 

 

w dniu 28 października 2022 r. Polski Holding Obronny sp. z o.o. nabył 100 % udziałów spółek RR Security sp. z o.o. oraz Agencji Ochrony Osób i Mienia „Reflex” sp. z o.o. ważnych podmiotów na polskim rynku ochrony oraz marek dostarczających systemy zabezpieczeń obiektów. Dzięki połączeniu potencjału trzech podmiotów, pozycja grupy PHO w sektorze ochrony umacnia się. Ponadto otwierają się nowe możliwości rozwoju na rynku krajowym i zagranicznym. Powyższa konsolidacja jest dla Polskiego Holdingu Obronnego kolejnym krokiem w kierunku efektywniejszego wykorzystania zasobów i zwiększenia konkurencyjności na rynku ochrony.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami o konsolidacji w mediach:

https://www.pap.pl/mediaroom/1474879%2Cpolski-holding-obronny-rosnie-w-sile.html

https://wpolityce.pl/gospodarka/621421-polski-holding-obronny-rosnie-w-sile

https://wgospodarce.pl/informacje/119292-polski-holding-obronny-rosnie-w-sile

https://www.stefczyk.info/2022/11/09/polski-holding-obronny-rosnie-w-sile/

https://www.pap.pl/mediaroom/1474879%2Cpolski-holding-obronny-rosnie-w-sile.html

 

 

 

 

ARCHIWUM

Polski Holding Obronny buduje sektor ochrony w ważnych dla państwa spółkach

Spółka Wsparcie Grupa TAURON połączyła siły z Polskim Holdingiem Obronnym w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. W ostatnich dniach 2022 roku podpisano dokumenty potwierdzające połączenie obu spółek. Przejęcie stanowi kolejny krok na drodze do utworzenie państwowego lidera działającego w segmencie bezpieczeństwa Polski.

Postępowanie nr ND/W/2318/23

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do udziału w konsultacjach rynkowych poprzedzających udzielenie zamówienia, którego przedmiotem będzie wykonanie prac budowlano-rynkowych na potrzeby adaptacji pomieszczeń biurowych na piętrach VIII-X w budynku nr 100A przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie. 

Postępowanie nr ND/W/2135/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na zakup i dostawę umundurowania oraz obuwia dla pracowników ochrony Departamentu Operacji Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

Nie ma ochrony bez cyberbezpieczeństwa

Wirtualny świat stał się nieodłączną częścią naszego życia. Pamiętajmy, że inwestycja w solidne zabezpieczenia najzwyczajniej się opłaca.