Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

  1. Home
  2. /
  3. AKTUALNOŚCI
  4. /
  5. Oferta pracy w Polskim...

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Główny Specjalista IT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie poprawności działania stacji roboczych oraz fizycznych elementów sieci komputerowej,
  • analiza incydentów bezpieczeństwa,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego,
  • zarządzanie kontami użytkowników w AD,
  • prowadzenie serwisu sprzętu i oprogramowania biurowego oraz opieki nad aktywami/pasywami elementami sieci komputerowej firmy,
  • wsparcie użytkowników oraz prowadzenie instruktaży pracowników w zakresie obsługi stacji roboczych oraz aplikacji biurowych oraz bankowości elektronicznej,
  • wsparcie użytkowników mobilnych,
  • współpraca z dostawcami sprzętu, urządzeń i oprogramowania,
  • administrowanie środowiskiem poczty elektronicznej w wyznaczonych sektorach,
  • utrzymanie baz danych pomocniczych zainstalowanych na serwerach przedsiębiorstwa, w tym instalowania, aktualizacji i wsparcie użytkowników.

Wymagania:

  • samodzielność,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość branży IT, w tym znajomość systemów klasy DLP, MDM, XDR,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • pożądana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy:

  • możliwość stałego rozwoju i poszerzenia swoich kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • opiekę medyczną,
  • benefity: ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport, bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS.

CV prosimy wysyłać do dnia 05.09.2022 r. na adres: rekrutacja@pho.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem danych osobowych jest Polski Holding Obronny 01-258 Warszawa FORT WOLA, 22, NIP: 5270104539. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ARCHIWUM

Postępowanie nr ND/W/1222/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na rozbudowę istniejącego systemu sygnalizacji pożaru (dalej SSP) w budynku nr 100 A przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie, o dodatkowe elementy sygnalizacji optyczno-akustyczne, na podstawie istniejącego projektu wykonawczego.

Postępowanie nr ND/W/1269/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wymianę wymiennika ciepła w węźle cieplnym w piwnicy budynku 100A przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie.