Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych i innych operacji gospodarczych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • aktywny udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku
  • regularne uzgadnianie kont księgowych oraz kontrola poprawności zapisów
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kontrahentów
  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • współpraca z audytorem
  • wsparcie merytoryczne dla członków zespołu i bliska współpraca z Główną Księgową

Nasze wymagania:

  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków
  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w księgowości na stanowisku samodzielnej księgowej
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo – księgowego (znajomość systemu Comarch XL lub Optima będzie dużym atutem)
  • chęć nauki i rozwoju
  • duża samodzielność i zaangażowanie
  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport, pakiet świadczeń z ZFŚS

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem danych osobowych jest Polski Holding Obronny 01-258 Warszawa FORT WOLA, 22, NIP: 5270104539. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ARCHIWUM