Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ

Miejsce pracy: Kalisz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ochrona osób i mienia

WYMAGANIA:

  • obywatelstwo polskie
  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pozwolenie na broń
  • uczciwość i lojalność

OFERUJEMY:

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • prywatna opieka medyczna
  • dowolna forma zatrudnienia:

✓umowa o pracę + dodatkowe benefity z ZFŚS:

– świadczenia pieniężne z okazji  Wielkanocy 500 zł i Świąt Bożego Narodzenia 700 zł.

– dofinasowanie do wypoczynku 500 zł

– dofinansowanie do kart sportowych

✓umowa zlecenieelastyczny czas pracy

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl

Tel kontaktowy: 663 331 823

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem danych osobowych jest Polski Holding Obronny 01-258 Warszawa FORT WOLA, 22, NIP: 5270104539. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ARCHIWUM