Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. controllingu i zarządzania finansami

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Prowadzenie analiz rentowności, sytuacji ekonomiczno-finansowej Spółki;
  • Prowadzenie analiz wykonania budżetu Spółki i poszczególnych komórek organizacyjnych;
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla organów korporacyjnych lub innych komórek organizacyjnych;
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych i realizowanych projektów;
  • Sporządzanie analiz i sprawozdań dla Kadry Zarządczej, Rady Nadzorczej oraz Sprawozdania Zarządu z działalności Spółki.
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS,MON, banki itp.) oraz udzielanie wyjaśnień w zakresie w/w sprawozdań;
  • Weryfikacja dekretacji dokumentów, analizowanie poprawności księgowań oraz zdarzeń w systemie SAP;
  • Udział w opracowaniu narządzi standaryzujących procesy planowania;
  • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi w zakresie bieżącej obsługi posiadanych linii kredytowych oraz pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Spółki;
  • Opiniowanie projektów umów w zakresie ekonomiczno-finansowym;
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji kowenantów do banków i towarzystw ubezpieczeniowych;
  • Akceptacja płatności zgodnie z udzielonymi pełnomocnictwami;
  • Zarządzanie modułem projektowym (PS) w systemie SAP we współpracy z Zespołem IT (tworzenie, aktualizacja, zamykanie projektów w systemie SAP).

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Wysokie zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne;
  • Samodzielność, dokładność;
  • Znajomość programu SAP będzie silnym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 31.12.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2354/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na sukcesywną dostawę artykułów biurowych, spożywczych oraz chemicznych w oparciu o zamówienia składane przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2221/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie kompleksowej migracji obecnego środowiska na nowa platformę sprzętową z wirtualizacją Nutanix.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2210/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na zakup i dostawę umundurowania i obuwia dla pracowników Biura projektów Security Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2134/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na mulczowanie terenu mulczerem powierzchniowym dla wydzielonej części nieruchomości (7 hektarów) pod adresem Fort Wola 22.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2100/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie instalacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku nr 100A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.