Wszczęcie Postępowania Kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Wszczęcie Postępowania Kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu

 

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o. – Prezesa Zarządu

 

Rada Nadzorcza spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działając na podstawie § 22 ust. 3 pkt 3 Umowy Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. – Prezesa Zarządu.

 

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania

Zgłoszenie Kandydata

Oświadczenie

Oświadczenie

Oświadczenie o złożeniu Oświadczenia Lustracyjnego

 

ARCHIWUM

Postępowanie nr ND/W/761/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wymianę konstrukcji aluminiowej witryny i drzwi wejściowych do budynków nr 15 i 100 A, na terenie nieruchomości pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

Postępowanie nr ND/W/719/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie instalacji pompowni wody pożarowej i socjalnej w budynku nr 100 C przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie, należącym do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. na podstawie istniejącego projektu wykonawczego.

Postępowanie nr ND/W/656/22

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na montaż klimatyzacji w budynku nr 15, przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie.