Wszczęcie Postępowania Kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Wszczęcie Postępowania Kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu

 

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o. – Prezesa Zarządu

 

Rada Nadzorcza spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działając na podstawie § 22 ust. 3 pkt 3 Umowy Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. – Prezesa Zarządu.

 

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania

Zgłoszenie Kandydata

Oświadczenie

Oświadczenie

Oświadczenie o złożeniu Oświadczenia Lustracyjnego

 

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2134/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na mulczowanie terenu mulczerem powierzchniowym dla wydzielonej części nieruchomości (7 hektarów) pod adresem Fort Wola 22.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2100/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie instalacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku nr 100A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2047/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi czyszczenia i monitoringu kanalizacji sanitarnej i deszczowej przy budynku nr 16, należącym do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o., pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1870/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu dachu o powierzchni 600 m² X piętrowego budynku nr 100 A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort wola 22 w Warszawie. 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/1773/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie wymiany nawierzchni przed wejściem głównym do budynku nr 100 A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1753/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na przywróceniu pełnej sprawności instalacji centralnego ogrzewania w budynku biurowym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 163.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1680/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na przywróceniu pełnej sprawności instalacji centralnego ogrzewania w budynku biurowym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 163.