Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Przygotowania założeń projektu dot. uruchomienia Centrum Monitorowania Alarmów,
  • Nadzór nad budową i uruchomieniem CMA,
  • Wsparcie techniczne po uruchomieniu CMA.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży security – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w projektowaniu stacji monitorowania alarmów,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Współpracę z ambitnym, rozwijającym się zespołem,
  • Przyjazną atmosferę.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 04.10.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1870/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu dachu o powierzchni 600 m² X piętrowego budynku nr 100 A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort wola 22 w Warszawie.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/1773/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie wymiany nawierzchni przed wejściem głównym do budynku nr 100 A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1753/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na przywróceniu pełnej sprawności instalacji centralnego ogrzewania w budynku biurowym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 163.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/1680/21

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/1631/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu powłoki izolacyjnej koryta spływowego o powierzchni 185 m² na dachu X piętrowego budynku nr 100 A należącego do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. pod adresem Fort Wola 22 w Warszawie.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH RYNKOWYCH

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do udziału w  konsultacjach rynkowych poprzedzających udzielenie zamówienia, którego przedmiotem będzie dostawa mobilnej strzelnicy dla Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.