Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym sp. z o.o.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

EKSPERT DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb Klienta,
  • negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy,
  • budowanie długofalowych kontaktów z Klientami,
  • współpraca ze wszystkim działami wewnętrznymi firmy realizującymi projekty sprzedażowe.

Wymagania:

  • znajomość struktury i zasady funkcjonowania Sił Zbrojnych RP,
  • podstawowa wiedza w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych,
  • doświadczenie w pracy z organizacjami międzynarodowymi.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet medyczny.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 25.09.2020 roku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

ARCHIWUM

Przetarg ustny w drodze publicznej licytacji na łączne zbycie praw użytkowania wieczystego nieruchomości położonych w Warszawie

Uprzejmie informujemy, iż Polski Holding Obronny sp. z o. o z siedzibą w Warszawie przy ul. Fort Wola 22 ogłasza przetarg ustny w drodze publicznej licytacji na łączne zbycie praw użytkowania wieczystego nieruchomości położonych w Warszawie, oznaczonych numerami ewidencyjnymi 109 i 122/2 z obrębu 2-9-09 (KW WA1M/00233093/4, WA1M/00327409/9) o łącznej powierzchni 158.953 m² wraz z prawem własności posadowionego na nieruchomości o nr ew. 109 budynku biurowego.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/1955/20

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy wraz z pakietem medycznym dla pracowników Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o. (ul. Fort Wola 22 w Warszawie)i/lub innych osób uprawnionych.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/1518/20

Postępowanie zakupowe na wykonanie kompleksowego audytu systemu sygnalizacji przeciwpożarowej w budynku nr 100 A Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/1473/20

Postępowanie zakupowe na wykonanie prac remontowych na elewacji budynku nr 100 C należącym do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/1507/20

Postępowanie zakupowe na wykonanie modernizacji hydroforni przeciwpożarowej w budynku nr 100 A należącym do Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.