Powołanie Prezesa Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Powołanie Prezesa Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

W wyniku zakończonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o., Rada Nadzorcza uchwałą nr 2/V/2020 z dnia 20.03.2020 r., powołała z dniem 22 marca 2020 roku Pana Wojciecha Arndta na stanowisko Prezesa Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego.

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2354/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na sukcesywną dostawę artykułów biurowych, spożywczych oraz chemicznych w oparciu o zamówienia składane przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2221/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie kompleksowej migracji obecnego środowiska na nowa platformę sprzętową z wirtualizacją Nutanix.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr ND/W/2210/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na zakup i dostawę umundurowania i obuwia dla pracowników Biura projektów Security Polskiego Holdingu Obronnego sp. z o.o.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NAN/W/2134/21

Polski Holding Obronny sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na mulczowanie terenu mulczerem powierzchniowym dla wydzielonej części nieruchomości (7 hektarów) pod adresem Fort Wola 22.