1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata/ki na następujące stanowisko:

EKSPERT DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę techniczną potrzeb klienta,
  • negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy,
  • budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • współpraca ze wszystkim działami wewnętrznymi firmy realizującymi projekty sprzedażowe lub wspierającymi te procesy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne na poziomie średnim i/lub wyższym,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania specyfikacji i opisów technicznych ofert i przetargów handlowych,
  • dobra znajomość języka  angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz wybranego programu do wspomagania projektowania,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym /policyjnym lub doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie kapitałowo lub strukturalnie związanym z branżą zbrojeniową,
  • doświadczenie w stosowaniu przepisów Ustawy o zamówieniach publicznych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet medyczny,
  • profesjonalną atmosferę i środowisko pracy,
  • rozwój zawodowy.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 25.10.2019 roku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie w PDF

ARCHIWUM

Skuteczniejsza promocja i sprzedaż technologii

Polski Holding Obronny i Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechaniki Precyzyjnej nawiązali współpracę w zakresie promocji, sprzedaży i komercjalizacji wyrobów na rynkach zagranicznych. Umowa dotyczy promocji oraz marketingu, a także akwizycji, komercjalizacji i...

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/3079/19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy o uruchomieniu postępowania zakupowego na wykonanie i dostawę kalendarzy na rok 2020 nr postępowania NA/W/3079/19. Link do postępowania: KLIKNIJ TUTAJ Termin składania ofert został wyznaczony do dnia 18.10.2019 r. do godz. 12:00...