1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydata/ki na następujące stanowisko:

KOORDYNATOR DS. BEZPIECZEŃSTWA TECHNICZNEGO I FIZYCZNEGO

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • przygotowywanie i wdrażanie planów ochrony obiektów,
  • planowanie i projektowanie  systemów bezpieczeństwa obiektów (ochrona fizyczna i techniczna),
  • nadzór nad obsługą, montażem i konserwacją systemów zabezpieczeń technicznych,
  • nadzór nad funkcjonowaniem Stacji Monitorowania Alarmów,
  • nadzór nad pracownikami ochrony w obiektach,
  • nadzór nad realizacją umów o świadczenie usług ochrony zawartych przez Spółkę,
  • bieżąca współpraca z przedstawicielami klientów Spółki,
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów Spółki,
  • raportowanie zgodnie z przyjętym standardem i procedurami,
  • szkolenia pracowników ochrony Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji niejawnych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów  z obszaru ochrony osób i mienia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi elektronicznych oraz technicznych systemów bezpieczeństwa,
  • posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu sieci LAN, WAN i administracji serwerami,
  • posiadanie umiejętności planowania, projektowania i wdrażania elektronicznych oraz technicznych systemów bezpieczeństwa,
  • posiadanie zdolności analitycznych oraz umiejętności nadzorowania i kierowania zespołami pracowników ochrony,
  • doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność i terminowość.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 10.10.2019 roku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie w PDF

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/3079/19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy o uruchomieniu postępowania zakupowego na wykonanie i dostawę kalendarzy na rok 2020 nr postępowania NA/W/3079/19. Link do postępowania: KLIKNIJ TUTAJ Termin składania ofert został wyznaczony do dnia 18.10.2019 r. do godz. 12:00...

Skuteczniejsza promocja i sprzedaż technologii

Polski Holding Obronny i Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechaniki Precyzyjnej nawiązali współpracę w zakresie promocji, sprzedaży i komercjalizacji wyrobów na rynkach zagranicznych. Umowa dotyczy promocji oraz marketingu, a także akwizycji, komercjalizacji i...