1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferty pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Oferty pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:
  • ochrona osób i mienia oraz obsługa recepcji;
  • przyjmowanie rozmów telefonicznych;
  • rejestracja gości i wydawanie przepustek/identyfikatorów;
  • przekazywanie podstawowych informacji gościom;
  • przechowywanie i wydawanie kluczy do pomieszczeń;
  • utrzymanie czystości i schludnego wyglądu w miejscu pracy;
  • pomoc przy przeprowadzaniu ewakuacji.
Wymagania:
  • obywatelstwo polskie;
  • aktualna informacja o niekaralności;
  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony osób i mienia;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 12 i 24 godzinnym;
  • dobra organizacja pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i podzielność uwagi;
  • spostrzegawczość i umiejętność szybkiego reagowania;
  • asertywność i komunikatywność;
  • uczciwość i lojalność;
  • dobra sprawność psychofizyczna;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office.
Mile widziane:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
W zamian oferujemy:
  • elastyczne zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (zlecenie);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pho.pl do dnia 22.09.2019 roku.

ogłoszenie w PDF

ARCHIWUM

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/3551/19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy o uruchomieniu postępowania zakupowego na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (D&O) Członków Władz Spółki Polski Holding Obronny sp. z o.o. nr postępowania NA/W/3551/19. Link do postępowania: KLIKNIJ TUTAJ Termin...

Skuteczniejsza promocja i sprzedaż technologii

Polski Holding Obronny i Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechaniki Precyzyjnej nawiązali współpracę w zakresie promocji, sprzedaży i komercjalizacji wyrobów na rynkach zagranicznych. Umowa dotyczy promocji oraz marketingu, a także akwizycji, komercjalizacji i...

ZAPYTANIE OFERTOWE nr NA/W/3079/19

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy o uruchomieniu postępowania zakupowego na wykonanie i dostawę kalendarzy na rok 2020 nr postępowania NA/W/3079/19. Link do postępowania: KLIKNIJ TUTAJ Termin składania ofert został wyznaczony do dnia 18.10.2019 r. do godz. 12:00...