1. STRONA GŁÓWNA
  2. >
  3. AKTUALNOŚCI
  4. >
  5. Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Oferta pracy w Polskim Holdingu Obronnym

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

EKSPERT DS. BEZPIECZEŃSTWA

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • przygotowywanie i wdrażanie planów ochrony obiektów,
  • planowanie systemów bezpieczeństwa obiektów (ochrona fizyczna i techniczna),
  • nadzór nad projektowaniem i wykonaniem systemów zabezpieczeń technicznych,
  • nadzór nad pracownikami ochrony w obiektach,
  • nadzór nad realizacją umów na ochronę zawartych przez PHO,
  • raportowanie zgodnie z przyjętym standardem i procedurami,
  • szkolenia pracowników ochrony PHO.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej (pof),
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (kpzt),
  • dobra znajomość projektowania i wdrażania elektronicznych oraz technicznych systemów bezpieczeństwa,
  • poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji niejawnych o klauzuli ”poufne”,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony osób i mienia,
  • doskonała organizacja pracy, terminowości, zdolności analitycznych, umiejętności nadzorowania i kierowania zespołem pracowników ochrony.

Mile widziane:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w podobnym zakresie,
  • znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia.

CV prosimy wysyłać na adres:rekrutacja@pho.pl  do dnia 31.07.2019 roku.

Ogłoszenie do pobrania w PDF:

ARCHIWUM